اینستگرام ما

اینستگرام ما 

ما را در اینستگرام دنبال کنید

 

niloofarabi7393

×

هشدار

خطا در بارگذاری کامپوننت: com_tags، کامپوننت پیدا نشد

WWE 2K24

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

بازی WWE 2K24 به‌عقیده بسیاری از کارشناسان و بازیکنان، کاملا با نسخه‌های پیشین متفاوت بوده و بالاخره می‌توانیم یک اثر با کیفیت از این مجموعه دوست داشتنی را تجربه کنیم. مهم‌ترین بخش این نسخه، بخش رویداد رسلمنیا است که به‌مناسبت سالگرد چهل سالگی آن ارائه شده است و می‌توانید همه رویدادهای سال‌های گذشته را به‌شکل نوستالژی تجربه کنید. سوپر استارهای WWE در این رویداد حضور داشته و بازگویی جالبی از بهترین لحظات آن را در این بازی خواهیم داشت. در این نسخه فهرستی از راسترهای نمادین کشتی کج اضافه شده‌اند و کشتی گیرهایی مانند استون کلد استیو آستین را خواهیم دید.

در کنار وی، آندرتیکر، آندره د جاینت و دیگر سوپر استارهای قدیمی در کنار سوپر استارهای فعلی WWE حضور دارند. از این بین هم می‌توانیم به جان سینا، کودی رودز، رئا ریپلی و رومن رینز اشاره کنیم. مسابقات جدید هم وارد این نسخه شده‌اند و می‌توانیم به مسابقات آمبولانس و کسکت مچ اشاره کنیم. اگر شوهای هفتگی WWE را دنبال کرده باشید، احتمالا می‌دانید که چه مساقات جدیدی برگزار شده و این رقابت‌ها در یک بازی ویدیویی چه هیجانی می‌تواند به همراه داشته باشد. طبق انتظار، می‌توانید کاراکتر خود را هم در بخش MyRISE ساخته و به اثبات توانایی‌های خود بپردازید.

در این بازی می‌توانید جناح مورد نظر خود را انتخاب کرده و رقابت‌ها را تجربه کنید. می‌توانید سوپر استارهای مورد علاقه خود را در بخش MyFACTION به دور هم جمع کرده و با کارت آن‌ها، در بخش چند نفره هم رقابت کنید. لیدربرد اصلی را هم داریم که امتیازات آن به صورت هفتگی و ماهانه محاسبه شده و انگیزه لازم برای ادامه بازی را به شما خواهد داد. گیم‌پلی بازی در این نسخه اکشن‌تر شده و از لحاظ گرافیکی هم بیشتر به واقعیت نزدیک می‌شود. در کل، بازی WWE 2K24 قطعا یکی از بهترین آثار ورزشی در سال ۲۰۲۴ صنعت ویدیو گیم محسوب می‌شود.

جستجو