اینستگرام ما

اینستگرام ما 

ما را در اینستگرام دنبال کنید

 

niloofarabi7393

×

هشدار

خطا در بارگذاری کامپوننت: com_tags، کامپوننت پیدا نشد

Senua’s Saga: Hellblade II

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

بازی Hellblade II (نام کامل: Senua’s Saga: Hellblade II) دنباله‌ای موردانتظار برای بازی تحسین‌شده Hellblade: Senua’s Sacrifice است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شده بود. نسخه ابتدایی مورد تحسین منتقدین قرار گرفته و از رویدادهای مختلف هم صاحب جایزه شده بود. این بازی توسط استودیو Ninja Theory توسعه یافته و بالاخره در سال ۲۰۲۴ در اختیار طرفداران قرار می‌گیرد. هل بلید ۲ بازیکنان را بار دیگر به دنیای سنا، زنی رنج‌دیده از بیماری روان‌گسیختی، می‌برد. در این بازی، سنا سفری پرمخاطره را به قلمرو Helheim، دنیای مردگان در اساطیر نورس، آغاز می‌کند تا روح مادرش را نجات دهد. در طول این سفر، سنا باید با تاریکی درون خود و چالش‌های جدیدی که بیماری‌اش برای او به وجود می‌آورد، روبرو شود.

جلوه‌های ویژه خیره کننده هل بلید ۲

بر اساس تریلرها و اطلاعات منتشر شده، این اثر قرار است که تجربه‌ای عمیق‌تر و فراگیرتر از بازی قبلی ارائه دهد. برخی از ویژگی‌های کلیدی این بازی سبب می‌شود که در قامت یک اثر AAA به آن نگاه کرده و برای تجربه‌اش هیجان‌زده باشیم. گرافیک و جلوه‌های بصری خیره‌کننده‌ای در این بازی دیده می‌شود. استودیو نینجا تئوری از موتور Unreal Engine 5 برای خلق دنیایی زیبا و وهم‌آور استفاده می‌کند. طراحی صدای فراگیری هم در بازی وجود دارد. صدای بازی نقشی اساسی در القای حس اضطراب و وحشت در بازیکن ایفا می‌کند.

گیم‌پلی مبتنی بر مبارزه و کاوش است و تقریبا همان المان‌های مشابه نسخه اول را در این نسخه هم خواهیم دید. سنا باید با دشمنان مختلفی از جمله موجودات افسانه‌ای و تجسمات بیماری خود مبارزه کند. داستانی قدرتمند و تأثیرگذار هم داریم که بازیکن را تا انتها میخکوب خود خواهد کرد. داستان بازی بر اساس تجربیات واقعی افراد مبتلا به بیماری‌های روانی نوشته شده است. بازی Hellblade II به‌عنوان یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۳، مورد توجه بسیاری از منتقدان و بازیکنان قرار گرفته است و اگر به دنبال تجربه‌ای منحصر به فرد و تأثیرگذار هستید، این اثر می‌تواند تا روزها و حتی هفته‌ها شما را سرگرم نگه دارد.

ویژگی‌های کلیدی بازی

این بازی توسط Melina Juergens، بازیگر نقش سنا در بازی قبلی، صداپیشگی می‌شود و دوباره می‌توانیم شاهد حضور وی در فصل جوایز گیم اوارز باشیم. استودیو نینجا تئوری با همکاری متخصصان سلامت روان برای اطمینان از اینکه بازی به طور دقیق بیماری‌های روانی را به تصویر می‌کشد، همکاری کرده است. این بازی قرار است تجربه‌ای بدون بارگذاری را ارائه دهد که به غوطه‌وری بیشتر بازیکن در دنیای بازی کمک می‌کند. در نظر داشته باشید که بازی هل بلید ۲ یک بازی انحصاری برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس و ویندوز خواهد بود و البته شایعاتی به گوش می‌رسد که شاید بازی در آینده برای پلی‌استیشن هم عرضه شود.

سنوا دوباره قرار است که به نبردی با تاریکی رفته و با المان‌های درونی و بیرونی خود مواجه شود. این بار دیدگاه کاملا متفاوتی از شخصیت اصلی بازی را خواهیم دید که یک جنگجوی اهل سلتیک بوده و روان پریشی عجیبی را تجربه می‌کند. شما قرار است که جهان را از چشم و گوش سنوا تجربه کرده و درد وی را بفهمید. سفری به سرزمینی وایکینگی ایسلند را در بازی خواهیم داشت که در قرن دهم جریان دارد. این مکان دارای لوکیشن‌های واقعی طراحی شده توسط سازندگان بوده و جزئیات خیره کننده‌ای هم در آن بازسازی شده است. در نظر داشته باشید که نبردهای سخت بازی دارای داستان بوده و سنوا کاملا با آن‌ها رو به رو خواهد شد.

جستجو