اینستگرام ما

اینستگرام ما 

ما را در اینستگرام دنبال کنید

 

niloofarabi7393

×

هشدار

خطا در بارگذاری کامپوننت: com_tags، کامپوننت پیدا نشد

Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases v1.0.6

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

بازی Agatha Christie شما را به دنیای پوآرو جوان برده و باید ماموریت‌های هیجان انگیزی را همراه با وی حل کنید. پوآرو کارآگاه افسانه‌ای است که به سراغ اتفاقات روز دنیای خودش رفته و آن‌ها را حل می‌کند. او در این بازی در سال‌های ابتدایی کارآگاهی خود قرار است که برای اعلام نامزدی دخترش به مهمانی بزرگ ون دن بوش بروید. تنش بین مهمانان بالا گرفته و به دلیل طوفانی که به شهر رسیده است، همه در عمارت در دام گرفتار می‌شوند. این رویداد مهمانی، به زودی با قتل یکی از مهمانان به‌صورت کامل مخدوش شده و پوآرو وظیفه حل این کیس را برعهده می‌گیرد. شما در جای مناسب و زمان مناسبی هستند و باید بلافاصله شروع به تحقیق کنید.

او می‌تواند از اسرار و رقابت‌های کشنده بین مهمانان آگاهی پیدا کرده و در نهایت سرنخ‌ها را در کنار هم قرار دهد. کارآگاه افسانه‌ای ماجرای ما هم‌اکنون در یک داستان جنایی جدید قرار گرفته است و باید سال‌های اولیه کارآزمایی را به درستی طی کنید. او مهارت‌های ابتدایی دارد و مانند چیزی که از وی می‌شناسیم، هنوز در کارش خبره نشده است. زمان همه چیز را اثبات خواهد کرد و هم‌اکنون هم زمان خوبی برای این موضوع است. زوایای پنهان ماجرا را در عمارت پیدا کرده و بررسی کنید که این قتل توسط چه کسی انجام شده است.

در این بازی می‌توانید همه مظنونین را زیر سوال برده و اطلاعات مهمی را از آن‌ها کسب کنید. می‌توانید از فنون کشف اسرار پوآرو استفاده کرده و رفتارهای مشکوک مهمانان را نیز رصد کنید. به استعدادها توجه کرده و یک نقش ذهنی در بازی Agatha Christie برای خود ایجاد کنید تا در نهایت بتوانید متهم اصلی را پیدا کرده و قبل از پایان طوفان، وی را در دام بیندازید.

 

جستجو