اینستگرام ما

اینستگرام ما 

ما را در اینستگرام دنبال کنید

 

niloofarabi7393

×

هشدار

خطا در بارگذاری کامپوننت: com_tags، کامپوننت پیدا نشد

Lawn Mowing Simulator Dino Safari

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازی Lawn Mowing Simulator یقینا برای شما سرگرم کننده و جذاب خواهد بود. این بار با شبیه ساز چمن زنی روبرو هستیم و باید حومه بزرگی در بریتانیا را با دستگاه‌های چمن زنی، صاف و صیقلی کنید. ماشین‌های متنوعی با قابلیت‌های خاص در اختیار شما قرار دارد و بهترین برندهای تولید کننده ماشین‌های چمن زنی در بازی جضور دارند. از بین آن‌ها می‌توانیم به STIGA و SCAG اشاره کنیم که تجربه همراهی با آن‌ها بسیار جذاب خواهد بود. قراردادهای بسیاری در بازی نهفته است و می‌توانید آن‌ها را در حالت‌های بازی آزاد، Career Mode و Challenge Mode داشته باشید.

محیط بازی دارای چالش‌های بسیار زیادی بوده و باید از خیابان‌های شلوغ، محوطه‌های جذاب و سبزه‌های عجیب و غریب، عبور کرده و چمن زنی را انجام دهید. مزارع بزرگی هم به شما داده می‌شود که درامد بالاتری را برای شما خواهد داشت. تیغه‌های ماشین را تعویض کرده و با ارتقا آن‌ها، سعی در عملکرد بهتر خود داشته باشید. شما خط مقدم چمن زنی هستید و بهترین ماشین‌های دنیا به شما داده شده است. بنابراین، به دل چالش‌ها رفته و سعی کنید رکورد بهتری را از خود برجای گذارید. باید مدیریت دقیقی روی کسب و کار خود داشته و بتوانید بیشترین میزان چمن زنی را در طول روز تجربه کنید.

شما در این بازی می‌توانید کسب و کار خود را از نو ایجاد کرده و با خرید یک دفتر کار، کار را حرفه‌ای‌تر جلو ببرید. ارتقا و استخدام کارمند نیز به نفع شما خواهد بود و حتی می‌توانید برندهای تبلیغاتی را به سما خود جذب کنید. این برند، تبلیغات خود را در ماشین‌های شما چسبانده و پول خوبی نیز خواهند داد. از این طریق می‌تواند رشد و توسعه کسب و کار خود را شاهد باشید.

 

جستجو