اینستگرام ما

اینستگرام ما 

ما را در اینستگرام دنبال کنید

 

niloofarabi7393

×

هشدار

خطا در بارگذاری کامپوننت: com_tags، کامپوننت پیدا نشد

Company of Crime v1.0.5.1178

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

بازی Company of Crime یک تجربه جذاب در نقش سازمان جنایتکاری است که ماموریت‌های زیادی مبتنی بر تاکتیک برای شما خواهد داشت. این بازی در دهه ۱۹۶۰ و در لندن جریان دارد که به عنوان پایتخت فرهنگی جهان و سرزمینی متشکل از خرده فرهنگ‌های شهرهای مختلف شناخته می‌شود. این بازی ماموریت‌های متنوعی برای‌تان خواهد داشت و شرکتی که در آن عضو هستید، مدام گسترده‌تر خواهد شد. این بازی جنایت‌های مختلفی داشته و قرار است که در نقش بازرس اصلی ماجرا حضور داشته باشید.

روند نفوذ در این سازمان بسیار سخت و پیچیده است و باید راه خود را از طریق میخانه‌ها، کلوپ‌ها و بسیاری از مکان‌های دیگر پیدا کرده و در نهایت به هدف اصلی بازی برسید. تاکتیک‌هایی که در بازی مورد استفاده قرار می‌دهید، باید بر طبق غوغایی که در بازی ایجاد می‌شود باشد. شما باید استراتژی حرکت خود را تعیین کرده و سپس از نیروهای خود بهترین استفاده را ببرید. بازی یک منطقه را با کنترل تمام به شما می‌دهد و باید با مسدود سازی حرکت دشمن و استفاده از گذرگاه‌های ایمن، در نهایت به محل اصلی جنایتکاران برسید. شما واحد را باید تقسیم کرده و از شگردهایی استفاده کنید که در فیلم‌های پلیسی و جنایی می‌بینید.

بازی Company of Crime از سلاح‌های متنوع و افراد با مهارت‌های خاص تشکیل شده است. مکانیسم بازی نیز بستگی زیادی به سکوت دارد و باید تا می‌توانید پوشش خود را روی امپراطوری خلافکارها داشته باشید. شما با پیشرفت سطح‌ها جوایز بیشتری کسب کرده و می‌توانید از نیروها و سلاح‌های دیگری استفاده کنید. ساختمان‌هایی که در بازی می‌بینیم از اتاق‌های مختلفی تشکیل شده است و موقعیت مکانی شما در هرکدام می‌تواند تعیین کننده باشد. وظیفه‌ی شما در واقعیت جریان دارد. واقعیتی که لندن در دهه ۱۹۶۰ تجربه کرده است و شما در یک بازی کامل می‌توانید اتمسفر آن زمان را در هر دو جبهه تجربه کنید.

 

جستجو