اینستگرام ما

اینستگرام ما 

ما را در اینستگرام دنبال کنید

 

niloofarabi7393

×

هشدار

خطا در بارگذاری کامپوننت: com_tags، کامپوننت پیدا نشد

Happys Humble Burger Farm v1.17.0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

بازی Happys Humble Burger Farm شما را به استخدام یک رستوران درآورده است و باید در شیفت شب کار کنید. شما در ابتدا تنها هستید، اما اطمینان داریم که می‌توانید از عهده همه کارها بربیایید. در رستوران آدام ما که در حاشیه شهر قرار دارد، باید نان‌ها را کباب کرده و سرخ کن‌ها را روشن کنید. می‌توانید نیازهای مشتریان خود را برطرف کرده و منویی را فراهم کنید که آن‌ها دوست داشته باشند. انواعی از ساندویچ‌ها در این منو وجود دارد و با اضافه کردن سیب زمینی سرخ کرده و ناگت مرغ، می‌توانید تنوع بزرگی را ایجاد کرده و به یک موفقیت خاص دست پیدا کنید. می‌توانید سفارش مشتریان را دریافت کرده و سریع آن را حاضر کنید.

داشتن سرعت در بازی همیشه به نفع شما است و بستگی به این دارد که تا چه حدی می‌توانید آن را سریع آماده کنید. اگر سفارش اشتباهی به مشتریان خود بدهید، یک تخلف کرده‌اید و ممکن است که روی آینده مشتریان شما تاثیرگذار باشد. سه تخلف بزرگ در بازی وجود دارد و تاخیر نیز جزوی از آن‌ها محسوب می‌شود. در این بازی نباید اجازه دهید که مشتریان شما ناراحت شوند. آن‌ها سال‌ها است که این رستوران اعتماد دارند و باید هرچه بیشتر در حفظ این اعتماد و همراهی کوشا باشید. تا زمانی که این قوانین را رعایت کنید، همچنان می‌توانید خوش و خرم این رستوران را گردانده و به پیشرفت‌های اساسی در بازی دست پیدا کنید.

بازی شبیه‌ساز مدرنی از اداره یک رستوران است و می‌توانید با پر کردن نوشیدنی‌ها و سرو آن به مشتریان، رستوران خود را ارتقا داده و کار خود را ساده‌تر کنید. سیستم رویداد محور رستوران هم برای تزریق کردن ماموریت‌های بیشتر در نظر گرفته شده است و در بازی Happys Humble Burger Farm می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید.

 

جستجو