اینستگرام ما

اینستگرام ما 

ما را در اینستگرام دنبال کنید

 

niloofarabi7393

×

هشدار

خطا در بارگذاری کامپوننت: com_tags، کامپوننت پیدا نشد

Disney Classic Games Collection v1.0 PC

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

همراه با بازی Aladdin and The Lion King می توانید دو مورد از محبوب ترین آثار دیزنی را در قالب یک بازی ویدئویی تجربه کنید. بالاخره بعد از مدت ها انتظار علاءالدین و شیرشاه را می توانید در یک بسته کامل تجربه کنید و کلاسیک را یکبار دیگر با دیزنی تجربه کنید. ویژگی های منحصربه فردی در بازی دیده می شود و حالت های بازی هم نسبت به گذشته ارتقا یافته است. علاوه بر نسخه های مختلف بازی ها، می توانید سرنوشت علاءالدین را در همراهی وی به ابو دنبال کنید. ماجراجویی های کلاسیک این شخصیت ها پر از شگفتی های بسیار است و این سفر دور و دراز شما را وارد تجربه ای عجیب می کند. شما باید جاسمین را از شر دشمنانش نجات دهید و در نهایت با دزدین وی سوار بر قالیچه خود شده و به مقصد نهایی خود بروید. در سمت دیگر داستان توله شیری را داریم که سیمبا نام دارد و در مسیر رسیدن به پادشاهی باید چیزهای زیادی یاد بگیرید و چالش ها را به همراه دوستان خود پشت سر گذارید. شما بخشی از چنین ماجراجویی هایی هستید و نباید فراموش کنید که عظمت آفریقا می تواند کشنده و سخت باشد.

مقابله با کفتارهای گورستان فیل ها اصلا ساده نیست و باید از نافرمانی هرکدام از افراد خود جلوگیری کنید. چندین نسخه از بازی در این پکیج کامل قرار داده شده است و می توانید بازی های محبوب و قدیمی خود را یک بار دیگر اینبار با کیفیتی ارتقا یافته تجربه کنید. روح اصلی گیم پلی بازی تغییر چندانی نداشته است و همچنان همان حس و حال کنسول های دستی را به شما خواهد داد. می توانید زمان را در بازی به عقب برگردانید و دوباره برای پرش ها و عبور از موانع تلاش کنید. سرعت پیشروی خود را بالا ببرید و علاءالدین و سیمبا را به اهداف شان برسانید. این بسته یک سوپرایز ویژه برای شما دارد و می توانید مصاحبه سازندگان بازی و تصاویر اختصاصی از روند توسعه بازی ها و انیمیشن های این مجموعه را داشته باشید.

در این بازی می توانید از بخش تنظیمات فیلترهای سفارشی را برای بازی تنظیم کنید تا دوباره همان حس گرافیک تلویزیون های CRT را در بازی داشته باشید. موسیقی متن بازی هم امکان تغییر و تحول دارد و می توانید از بین آلبوم ها یکی از به دلخواه انتخاب کنید. مکان های شگفت انگیز و شخصیت های همراه هرکدام از این مجموعه ها در بازی حضور دارند و به صورت یکجا در اختیار شما قرار دارند. تنها باید یک به یک نسخه ها را تجربه کنید و خاطرات چندین ساله خود را مرور دوباره ای داشته باشید.

جستجو