اینستگرام ما

اینستگرام ما 

ما را در اینستگرام دنبال کنید

 

niloofarabi7393

×

هشدار

خطا در بارگذاری کامپوننت: com_tags، کامپوننت پیدا نشد

MXGP 2021

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

بازی MXGP 2021 برای علاقه‌مندان موتورسواری عرضه شده است و می‌توانید بالاخره آن را تجربه کنید. موتور خود را گرم کرده و برای واقعی‌ترین و هیجان‌انگیزترین تجربه آماده شوید. می‌توانید کلاه خود را بسته و سوار بر موتور به سراغ مسیرهایی بروید که مهارت شما را نیاز دارند. می‌توانید قهرمان واقعی این رقابت‌ها بوده و در نهایت به یک تیم رسمی بپیوندید. با این تیم می‌توانید از دسته دوم رقابت‌ها کریر خود را شروع کرده و کم کم با مهارت خودتان را به لیگ اصلی برسانید. این بازی پیشرفت‌های اساسی را نسبت به نسخه‌های قبلی داشته است و می‌توانید قراردادهایی را تیم‌ها و حامیان مالی امضا کنید.

در این بازی مهارت‌های واقع بینانه خود را می‌توانید به نمایش گذاشته و با پرش‌های بلند و زیبا، نشان دهید که کاملا لیاقت حضور در این فصل از رقابت‌ها را دارید. می‌توانید حامیان مالی بهتری جذب کرده و از لوازم جانبی در مسیرهای قهرمانی خود استفاده کنید. آهنگ‌های نمادین این رقابت‌ها به‌صورت رسمی نواخته می‌شود و می‌توانید حس خوبی از بازی را داشته باشید. رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کرده و اجازه ندهید که کسی جلودار شما برای قهرمانی باشد. می‌توانید هیجان انگیزترین رقابت‌ها را توسط بازیکنان دیگر هم شاهد باشید. بازی محدودیت خاصی ندارد و می‌توانید موتور خود را سفارشی سازی کنید.

مناظر جدید را می‌توانید کشف کرده و مهارت‌های خود را تقویت کنید. در بازی MXGP 2021 رقابت‌های چندنفره هم وجود دارد و در کنار رویدادهای جذابی می‌توانید به سراغشان بروید. می‌توانید افق‌های تازه‌ای را با دیگر دوستان خود باز کرده و تعامل را به حد نهایی‌اش برسانید.

 

جستجو