اینستگرام ما

اینستگرام ما 

ما را در اینستگرام دنبال کنید

 

niloofarabi7393

×

هشدار

خطا در بارگذاری کامپوننت: com_tags، کامپوننت پیدا نشد

Street Outlaws 2: Winner Takes All

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

بازی Street Outlaws 2 Winner Takes All نسبت به گذشته تغییرات زیادی داشته است و اکتان بالایی از رقابت و توانایی را در آن شاهد خواهید بود. بازی از خشن‌ترین و ناب‌ترین مسابقات درگ خیابانی در سرتاسر آمریکا تشکیل یافته است و موفقیت شما بستگی به عملکرد عالی، استراتژی و موارد مشابه خواهد داشت. می‌توانید میزان شهرت خود را در بازی بیشتر کرده و همین مسیر را ادامه دهید. سطح کاملا جدیدی از گرافیک بصری و بهبود در نور پردازی را در بازی شاهد هستیم و می‌توانید هر چیزی را سر جای خودش قرار دهید. می‌توانید ماشین خود را سفارشی سازی کرده و گاراژ خود را سفارشی سازی کنید.

شما در این بازی می‌توانید شیرین کاری‌های خاصی را انجام داده و با تعامل بیشتر با کاراکتر خود، در نهایت به مقام قهرمانی دست پیدا کنید. بیش از ۲۵ ماشین مخصوص درگ در بازی وجود دارد و پنج مورد دیگر هم در جریان چالش‌ها دریافت خواهید کرد. ۳۶ مکان هم در بازی برای انجام مسابقات وجود دارد و می‌توانید برای رویدادها و مسابقات ورزشی از آن‌ها استفاده کنید. قطعات ماشین‌ها نیز کاملا قابل تغییر هستند و می‌توانید به‌صورت عمیقی از آن‌ها بهره ببرید. آن‌ها برای سفارشی سازی ماشین‌ها کاربردی هستند و بهتر است که به آن‌ها توجه کنید. رینگ، چتر نجات، لاستیک، پنجره و گزینه‌های دیگر از این جمله هستند.

در این بازی می‌توانید درون بازی شرط بندی کرده و به پول‌های بیشتری دست پیدا کنید. مسابقات از برنامه‌های تلویزیونی مختلف پخش خواهد شد و حتی می‌توانید با عملکرد بهتر، در تابلوی امتیازات بازی Street Outlaws 2 Winner Takes All نیز نام خود را تماشا کنید. بنابراین، با استراتژی صحیح وارد مسابقات شوید.

 

جستجو