اینستگرام ما

اینستگرام ما 

ما را در اینستگرام دنبال کنید

 

niloofarabi7393

×

هشدار

خطا در بارگذاری کامپوننت: com_tags، کامپوننت پیدا نشد

Beyond Enemy Lines – Remastered Edition

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

در بازی Beyond Enemy Lines جهان به آخرالزمان هسته‌ای نزدیک شده است و یک گروه جدایی طلب از شوروی، تراشه کنترل یک ماهواره نظامی را تصرف می‌کند. حال این وظیفه به دوش شما افتاده است که تراشه را بازیابی کرده و با تجهیز به سلاح‌ها و آیتم‌های پیشرفته، بتوانید به‌عنوان یک گرگ تنها، مخفی کاری در خطوط دشمن را شروع کنید. باید به راه حل‌های مختلف فکر کرده و همه چیز را حل کنید. می‌توانید به پایگاه آن‌ها نفوذ کرده و اهداف خود را کامل کنید. شما آزادی این را دارید که مسیر حقیقی را انتخاب کرده و از سلاح‌های خود برای حرکت بهتر استفاده کنید. این بازی یک تجربه تاکتیکی و مبتنی بر مهارت است که هر بازیکن تجربه خاص خود را خواهد داشت.

بازی از محتواهای مختلف تشکیل یافته است و می‌توانید هشت ماموریت در بخش داستانی طولانی بازی را دنبال کنید. این بخش حدود ۱۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت. بخش دیگری که بعدا به بازی اضافه شده است، Arctic Hawk نام دارد و ۴ ماموریت اضافی به بازی اضافی می‌کند. این بخش هم ۳ ساعت گیم‌ پلی خواهد داشت. همان‌طور که می‌دانید، بازی ریمستر شده است و می‌توانید بافت‌های گرافیکی بهبود یافته را همراه با جلوه‌های ویژه بهتر در آن شاهد باشید. در این نسخه هوش مصنوعی کاملا بهبود یافته است و می‌توانید بافت‌های گرافیکی بازسازی شده را همراه با پوشش گیاهی متراکم‌تر و جنگل‌های واقعی‌تر را در بازی مشاهده کنید.

در این بازی جلوه‌های ویژه بهبود یافته است و پردازش کاملی توسط سازندگان روی آن‌ها انجام شده است. عملکرد کلی بازی Beyond Enemy Lines بخش دیگری است که بهبود یافته است و علاقه مندان این سری می‌توانند از آن لذت ببرند. فراموش نکنید که این تجربه سرتاسر اکشن، در فصول مختلف بهار تا تابستان ادامه‌دار خواهد بود.

 

جستجو